قوانین

شرایط و مقررات

تعاریف و اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:  ماده1-
مشتری: افرادی که در سایت و اپلیکیشن اِسی فلفوراعلام نیاز به خدمات کرده اند.
اِسی: افرادی که در سایت و اپلیکیشن اِسی فلفور برای انجام خدمات اعلام آمادگی کرده اند.

کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به سایت و اپلیکیشن اِسی فلفور متصل و از خدمات نرم افزاری اِسی فلفور بهرمند می‌شود.
 کاربران: مشتری ها و اِسی ها.
شرکت: ارائه دهندۀ سرویس اِسی فلفور.
 اِسی فلفور: سرویسی که شرکت اِسی فلفور ارائه می‌دهد.

 حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس اِسی فلفور در نرم‌افزار و سایت اِسی فلفور ایجاد کرده‌اند.
اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود جهت استفاده از سرویس اِسی فلفور دارند.

اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران مشتری و اِسی در اختیار اِسی فلفور قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، اقامتگاه، پست الکترونیکی و غیره...

ماده 2- حساب کاربری

کاربر با ثبت سفارش در اِسی فلفور می پذیرد که قوانین و مقررات اِسی فلفور را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر کاربران از اِسی فلفور به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
برای استفاده از اِسی فلفورلازم است که هر کاربر در سایت یا اپلیکیشن ثبت درخواست جدید کند و تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ثبت سفارش و درخواست نیرو جهت اعزام در اِسی فلفور کنند. برای استفاده از اِسی فلفور کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، شماره همراه و آدرس خود را در نرم‌افزار اِسی فلفور ثبت کند.

 کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس اِسی فلفور وارد کند.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق سایت، اپلیکیشن یا تماس تلفنی با اپراتور در اِسی فلفور یا سایر خدمات مربوط به اِسی فلفور انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.
در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.
ماده 3- استفاده از اِسی فلفور

اِسی متعهد می‌شود در حین ارائه خدمات اِسی فلفور از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.
با استفاده از سرویس اِسی فلفور کاربر می‌پذیرد که از اِسی فلفور برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به کاربر اِسی فلفور اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت کاربر اِسی فلفور به نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.
 نیرو و مشتری متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس اِسی فلفور به صورتی که به اِسی فلفور یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند و در صورت استفاده از سرویس اسی فلفور به طوری که به اسی فلفور یا صاحب امتیاز این مجموعه صدمه مالی یا جانی وارد شود، نیرو یا مشتری موظف به پرداخت ضرر و زیانی که از سمت صاحب امتیاز این مجموعه مشخص میوشد را میباشند و حق هرگونه اعتراض یا شکایتی را در هر محکمه قانونی از خود صلب میکنند.

کاربر می پذیرد که اِسی فلفور ممکن است از ارسال پیام کوتاه (SMS) به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می تواند درخواست کند که ارسال این پیام ها قطع شود اما می پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
اِسی فلفور ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در اِسی فلفور اضافه می‌شود.
کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر اِسی فلفور در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه اِسی فلفور رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.
کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که اِسی فلفور در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس اِسی فلفور قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد یا از طریق انتقال بانکی ندارد.
کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که اِسی فلفور برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس اِسی فلفور به عهدۀ کاربر است.
کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت اِسی مورد نظر را از قبل اعلام کند تا اِسی فلفور بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری کاربر اِسی به محل اعزام کند.
کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس اِسی فلفور، از مشتریان یا اِسی ها کسب کرده است هیچگونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا اِسی ها در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین اِسی فلفور خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا اِسی ها در سرویس اِسی فلفور ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.  در غیر اینصورت کاربر مشتری یا اسی موظف به پرداخت ضرر و زیان به شرکت اسی فلفور میباشند.
با استفاده از سرویس اِسی فلفور کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، اِسی فلفور را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.
کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از اِسی فلفور، است.

کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی و قوانین و مقررات اِسی فلفور را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.
کاربر می‌پذیرد که اِسی فلفور خدمات نظافت نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و اِسی ها را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس اِسی فلفور اِسی مختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن اِسی  و قبل از آغاز عزیمت اِسی به نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با اِسی انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین اِسی و مشتری در نظر گرفته شود.
خدمات اِسی فلفور ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت اِسی فلفور کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و اِسی فلفور مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض کاربر اِسی قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج اِسی تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک اِسی اطلاع دهد.

کاربر اِسی بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
کاربران پذیرفته اند که اِسی فلفور به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

اِسی فلفور برای سهولت در کار کاربران اِسی یا مشتریان برای ثبت نام و شروع کار در سایت امکان ارسال مدارک به صورت اینترنتی را برای کاربران فراهم کرده و مسئولیت صحت و یا منقضی نبودن اطلاعات کاملا به عهده کاربران میباشد و اِسی فلفور هیچگونه مسئولیتی در این قبال به عهده ندارد.

کاربر(مشتری و متخصص) قبل از استفاده موظف به مطالعه و رعایت این قوانین و مقررات میباشد و اِسی فلفور هیچگونه مسئولیتی در قبال متخصص و مشتری را بر عهده نمیگیرد و فقط معرفی کننده نیرو به تقاضا کننده میباشد.

اِسی فلفور هیچگونه مسئولیتی در قبال جر و بحث، جنگ و جدل، ضرر جانی، ضرر مالی، گارانتی کار انجام شده ندارد.(از قبیل اتفاق حادثه برای نیرو در راه اعزام به محل مشتری، خطرات و خسارات جانی در حین انجام کار، خسارت به مشتری، انجام دادن کار نامناسب برای مشتری، درگیری لفظی و فیزیکی بین متخصص و مشتری و...)

متخصص و مشتری موظف به خواندن کامل قوانین اِسی فلفور میباشد و کار کردن متخصص به منظور قبول کردن تمام قوانین میباشد.و حق هرگونه شکایتی را در هر محکمه قانونی علیه اِسی فلفور از خود صلب مینماید زیرا اِسی فلفور صرفا فقط معرفی کننده مشتری و متخصص میباشد.
‌ماده4- هزینه‌ها و پرداخت
کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به اِسی فلفور می‌پردازد وجود ندارد.
کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس از طرف اِسی فلفور مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط اِسی فلفور مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی و پرداخت نقدی به اِسی.
کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.
کاربر می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامه اِسی فلفور جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه اِسی فلفور یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق اپلیکیشن یا سایت فراهم نشود مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با دفتر شرکت اِسی فلفور یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات اپلیکیشن پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ خدمت را از اعتبار کاربر در اِسی فلفور کسر کند.
کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست اِسی فلفور ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس اِسی فلفور را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک اِسی، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و کاربر اِسی اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات اِسی که منجر به عدم رعایت شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.
مشتری می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در ابزار اِسی در نتیجه استفاده از سرویس با حساب کاربری وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، تعویض و غیره به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی اِسی فلفور حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب اِسی فلفور مشتری کسر یا از وی وصول کند.
کاربر اِسی متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به اِسی فلفور ندارد.
کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به اِسی فلفور ندارد. اِسی فلفور این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به اِسی فلفور اطلاع دهد.

‌ماده 5- مسئولیت اِسی فلفور
اِسی فلفور با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات اِسی فلفور بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

اِسی فلفور تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد اِسی فلفور محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
چنانچه هر یک از کاربران اِسی فلفور در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان اِسی فلفور مطرح و اِسی فلفور پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائه خدمات اِسی فلفور و استفاده از سایت واپلیکیشن های مشتری و اِسی، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط اِسی فلفور در سایت و اپلیکیشن قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات اِسی فلفور آشنا شوند. همچنین همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.

‌ماده 6-  مسئولیت کاربران
مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و اِسی که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و اِسی فلفور هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و اِسی فلفور می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی اِسی فلفور بعمل آورد.
هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار اِسی فلفور شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و اِسی فلفور حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.
کاربر اِسی متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط اِسی فلفور تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (لباس کار یا ابزار نظافت) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ کاربر اِسی بوده و در صورت لزوم اِسی فلفور به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به اِسی فلفور خواهد بود.
مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ کاربران اسی و مشتری است.

‌ماده ۷- شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:
وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
وسایلی که اِسی نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط کاربر اِسی فلفور ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و اِسی فلفور حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

‌ماده ۸- موارد فنی
کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای اِسی فلفور شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس اِسی فلفور را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار اِسی فلفور یا در روش ارائۀ سرویس اِسی فلفور تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس اِسی فلفور یا سرویس های مرتبط با اِسی فلفور انجام دهد.

‌ماده 9- محتوای تولید شده توسط کاربران
اِسی فلفور ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به اِسی فلفور کاربران این حق را به اِسی فلفور می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین اِسی فلفور مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.

‌ماده10- قطع سرویس
اِسی فلفور در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (اِسی کاربر یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا اِسی ها خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس اِسی ها را دارد.

‌ماده ۱۱-  توافق از راه دور
کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به اِسی فلفور، از طریق سیستم رایانه‌ای اِسی فلفور بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف اِسی فلفور به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
کاربر با عضویت در سرویس اِسی فلفور قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.