درباره ما

شاید خیلی از ما ها در منزل، یک سرخ کن داریم که خیلی وقته خراب شده و به دلیلِ نداشتن وقت یا تجربه، ندانستنِ اینکه کجا باید بریم تا توانایی تعمیر آنها را داشته باشد یا حتی از روی تنبلی، هنوز که هنوزه بعد از مدت ها همچنان سرخ کن خراب است!

همچنین به عنوان مثال خیلی وقت ها شده هوس کردیم بعد از کارِ زیاد یه ماساژور حرفه ای در منزل خودمان ما را ماساژ دهد، اما متاسفانه به دلیل اینکه کسی را سراغ نداریم یا اگر هست قیمت های خیلی بالا را برای یک ساعت ماساژ مشاهده میکنیم، یا حتی اعتماد کافی نداریم که شخص ماساژور را به منزل راه دهیم، منصرف میشویم.

همچنین کارهای دیگر مثل قالیشویی، نظافت منزل، لوله کشی، برق کشی، بنایی، نم داشتن کف یا سقف حمام، کابینت سازی، تعمیر انواع لوازم برقی، ایزوگام، اصلاح مو و... برای ما مشکل هستند.

وب سایت اِسی فلفور این مشکل را برای ما حل کرده است!

شما میتوانید با مراجعه به وب سایت www.SEfelfor.com  تمامیِ خدمات ذکر شده و خیلی دیگر از خدمات را نظیر "ارسال شبانه روزی کله پاچه" ، "ارسال قلیان با ذغال روشن" ، "تعمیرات سیستم گرمایشی و سرمایشی" و ... به ساده ترین شکل و با کمترین هزینه در محل خودتان حل کنید.

پس دلیل شروع کار اِسی فلفور در مرحله اول راحت تر شدن کارها برای مردم عزیزمان، ایجاد اشتغال زایی گسترده در سراسر ایران، جلوگیری از افراد سودجو که با قیمت های سر به فلک کشیده کار میکنند و در آخر صرفه جویی در وقت و انجامِ کار توسط افراد آموزش دیده و ماهر میباشد.

قابل ذکر است که اسی فلفور برای اعزام نیرو هیچ هزینه یا کمیسیونی را از شما سرورانِ عزیز دریافت نمیکند و استفاده از این سایت کاملاً رایگان میباشد.

سید وحید طباطبائى فرد
026-34825630

 
در صورت داشتن شکایات ، پیشنهادات و انتقادات با شماره ی تلفن بالا تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه تماس با ما ( http://sefelfor.com/contactus ) مراجعه فرمایید.